Homeभिडियोबोत्तलमा लि ङ्ग छि राएर यौ न आनन्द लिन खोज्दा लि ङ्ग...

बोत्तलमा लि ङ्ग छि राएर यौ न आनन्द लिन खोज्दा लि ङ्ग अ ड्किएर कु हिए पछी (भिडियो हेर्नुस्)

- Advertisement -

धरानको बि पि कोइराला स्वास्थ प्रतिस्ठानमा आफ्नो लि ङ्गमा बोतल अ ड्काएर उपचारको लागि आएका छन ।लि ङ्गमा बोतल अड्किएको कुरा उनल कसैलाई नभनी लु काएर राखेका थिए ।तर अहिले निकै गाह्रो भएपछि उनी उपचारको लागि हस्पिटल आएका हुन।

ती पुरुषको अनुसार यौ न अनुभवका लागि उनले लि ङ्गमा बोतल छीराएका थिए ।४५ वर्षीय ती ब्याक्तीको नाम भने खुलाईएको छैन ।उनले यो उमेरसम्म शारीरिक यौ नको आनन्द लिन नपाएको हुँदा यस्तो क्रियाकलाप गर्नुपरेको बताए ।

यौ न अनुभवका लागि पानीको बोटलमा लि ङ्ग छि राएका उनको लिङ्ग अ ड्किए पछी ला जका कारण यो कुरा उनले कसैलाई भन्न सकेनन । दुई महिनासम्म लु काएरै हिडे पछि उनको लि ङ्ग सुन्निएर दु र्गन्ध आउन थाले पछि भने उनी अस्पताल पुगेका थिए ।

त्यो अवस्था डेखेर डाक्टरहरु पनि अचम्मित भए । यौ न उ त्तेजनाको बेला पानीको बोतलमा लि ङ्ग छि राएका उनको लि ङ्ग यौ न उ त्तेजना कम भए पछि पै कसरी ंि स्किएन भन्ने प्रश्न पनि छ ।

उक्त अवस्थामा अस्पताल आएका ती ब्याक्तीको सफल स र्जरी भएको छ । बि पि प्रतिष्ठानका डाक्टरहरुले उक्त कुरा अन्तर्राष्ट्रिय स र्जरी रिपोर्टमा पनि प्रकाशित गरेका छन । सुन्निएर ड रलाग्दो अवस्थाको लि ङ्ग पानीको बो तलमा रहेको आवस्थामा स र्जरी गरिरहेको फो टो उक्त अन्तर्‍ाष्ट्रिय रि पोर्टमा डाक्टरहरुले प्रकाशित गरेका छन ।

प्रतिष्ठानका डाक्टरहरु दुर्गा न्यौपाने, सुधिर कुमार सिहं, आवाज काफ्ले, समीर चौधरी, सुनिल शर्मा, सुनिल शर्मा सुवेदी र सुनिता क्षेत्रीले यो केशको रि पोर्ट लेखेका हुन । रि पोर्टमा ती ब्याक्तीको बोतलमा लि ङ्ग अ ड्किएकोले र क्त संचार कम भएर लि ङ्ग सु न्निएर स ड्न थालेको जनाएका छन ।

- Advertisement -
- Advertisement -
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
50,000SubscribersSubscribe
Must Read
Related News
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here