Homeभिडियोविराटनगरमा प्रे,मिकाले प्रेमीलाई होटेलमा बोलाएर लि,ङ्ग का,टेपछि भिडियो सहित हेर्नुहोला ।

विराटनगरमा प्रे,मिकाले प्रेमीलाई होटेलमा बोलाएर लि,ङ्ग का,टेपछि भिडियो सहित हेर्नुहोला ।

- Advertisement -

मोरङको विराटनगर महानगरपालिकामा एक यु,वतीले प्रे,मीको लि,ङ्ग का,टिदिएकी छन् । सुनसरीको बर्जु गाउँपालिका–२ घर भइ वि,राटनगरमा डेरा गरी बस्दै आएकी २८ वर्षीया युवतीले २७ वर्षीय प्रेमीको लि,ङ्ग का,टिदिएकी हुन् ।

त्यसपछि घा,इते भएका ती पुरुषको विराटनगरस्थित नोबेल अस्पतालमा १० टाँका लगाएपछि लि,ङ्ग जोडिएको छ ।यता, प्रे,मिकाले भने ती पुरुषविरु,द्ध इलाका प्रहरी कार्यालय रानी विराटनगरमा जाहेरी दर्ता गराएकी थिइन् । उनलाई प्र,हरीमा ज,बरज,स्ती क,रणी उद्योग गरेको आ,रोपमा प,क्राउ गरिसकेको छ बाकी के भएको थियो भिडियोमा हेर्नुहोस

विराटनगर–१५ रानीस्थित होटल मकालुमा भेट्न बो,लाएर लि,ङ्ग यु,वतीले कै,चीले आफ्नै प्रेमीको लि,ङ्ग का,टि,दिएको प्र,हरी स्रोतले जनाएको छ । प्रहरीका अनुसार होटलमा लगेर ज,बरज,स्ती क,रणी गर्न खोजिएको भन्दै ती यु,वतीले प्रेमीको लि,ङ्ग छे,दन गरि,दिएकी हुन् ।

कामको सिलसिलामा विराटनगर आएकी ती यु,वतीले प्रे,मीको आगामी २०७८ मङ्सिरमा अर्कै के,टीसँग विवाह हुने थाहा पाएपछि गत साउन २७ गते मकालु होटलमा भे,ट्न बोलाएकी थिइन् । होटलअगाडि भेट भएपछि प्रेमीले होटलको कोठामा ल,गेर ज,बरज,स्ती क,रणी गर्न खोजेको भन्दै ती यु,वतीले कैँ,चीले लि,ङ्ग का,टिदिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

- Advertisement -
- Advertisement -
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
50,000SubscribersSubscribe
Must Read
Related News
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here